O nas

      

         APM s.c.  to renomowana firma działająca z powodzeniem od 1999 roku na krajowym rynku projektów inwestycyjnych w zakresie wyposażania przestrzeni komercyjnych w nowoczesne technologie znane pod potoczną nazwą jako ściany mobilne. Wspólnikami w firmie są absolwent Wydziału MEiL tj. Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa spec. lotnictwo Politechniki Warszawskiej i absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Droga jaką przebyliśmy, od małej usługowej firmy  do producenta ścian przesuwnych klasy PREMIUM, ukształtowała nasz sposób postrzegania wymagań rynku. Zrealizowane przez APM s.c. Andrzej Iwański, Adam Rydzewski projekty o niestandardowym stopniu trudności stanowią o konsekwentnym rozwoju naszej firmy.

       Projekty realizowane są przez zespół ludzi z pasją, znających gruntownie produkt, aktywnych i dynamicznych. Ściany przesuwne stanowią 100% naszego obrotu.  Jako jedyna firma w tej branży dysponujemy trzema etatowymi, stałymi co do składu, zespołami doświadczonych monterów co decyduje o skuteczności i elastyczności naszych działań. Stosujemy tylko profesjonalne maszyny i narzędzia. Materiały do produkcji pochodzące od najlepszych dostawców, w rękach doświadczonego personelu pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu  pod względem estetycznym i technicznym.

          Pozytywne wyniki dziesiątek pomiarów powykonawczych i Krajowa Ocena Techniczna, jedyna w Polsce dla ścian przesuwnych, są namacalnym dowodem bezkompromisowej jakości naszych produktów.  Trzy tysiące zrealizowanych projektów, przekładających się na ponad sześć tysięcy zamontowanych ścian przesuwnych, ukształtowały techniczne i organizacyjne doświadczenie  pracowników i kadry zarządzającej APM s.c. gwarantując spełnienie oczekiwań naszych Klientów i Firm Partnerskich.

          Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

 

Odwiedź naszą siedzibę
sprawdź lokalizację