O nas

APM s.c. Andrzej Iwański, Adam Rydzewski to renomowana firma usługowa działająca z powodzeniem od 1997 roku na krajowym rynku projektów inwestycyjnych w zakresie wyposażania powierzchni komercyjnych w nowoczesne technologie ścian działowych znanych pod potocznymi nazwami jako ściany mobilne lub przesuwne. Funkcjonalne przestrzenie użytkowe tworzone z ich wykorzystaniem są domeną naszej aktywności. Możliwość ich realizacji stanowi o stałym rozwoju naszej firmy.

Działania businessowe oparte o produkty systemowe zapewniają dużą skuteczność jednakże, zachowanie indywidualnych cech wyróżniających firmę na rynku możliwe jest tylko przy jej udziale w rozwoju tego produktu, jego ulepszaniu i adaptacji do wymagań Klienta. Produkty, które oddajemy do Państwa dyspozycji oprócz wymagań czysto formalnych spełniają również powyższe wymagania. Specjalizujemy się w indywidualnych projektach spełniając oczekiwania stawiane nam przez najbardziej wymagających Klientów.

Powierzane naszej firmie projekty, realizowane są przez zespół ludzi z doświadczeniem, znających gruntownie produkt. aktywnych i dynamicznych. Ściany przesuwne stanowią 100% naszego obrotu. Jako jedna z nielicznych firm w tej branży dysponujemy trzema etatowymi, stałymi co do składu, brygadami monterów co decyduje o skuteczności i elastyczności naszych działań. Stosujemy tylko profesjonalny sprzęt i materiały najlepszych firm, które w rękach doświadczonej załogi pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości weryfikowalnej pod względem technicznym i estetycznym. Pomiary terenowe jakim były poddawane przegrody z wbudowanymi przez naszą firmę ścianami typu KONCEPT P 100 są tego namacalnym dowodem. Uzyskane wartości wskaźnika R’A1 stawiają nasze realizacje w grupie nielicznych firm mogących sprostać aktualnie obowiązującej normie. Ponad tysiąc zrealizowanych projektów, przekładających się na ponad trzy tysiące zamontowanych ścian przesuwnych, ukształtowały techniczne i organizacyjne doświadczenie kadry pracowniczej i zarządzającej APM s.c. gwarantując spełnienie oczekiwań naszych Klientów.

APM s.c. Andrzej Iwański, Adam Rydzewski to partner w każdej fazie przedsięwzięcia inwestycyjnego dla każdego Klienta.

Odwiedź naszą siedzibę

sprawdź lokalizację