O nas

       APM s.c. Andrzej Iwański, Adam Rydzewski to renomowana firma działająca z powodzeniem od 1997 roku na krajowym rynku projektów inwestycyjnych w zakresie wyposażania przestrzeni komercyjnych w nowoczesne technologie ścian przesuwnych klasy premium znanych pod potoczną nazwą jako ściany mobilne. Przegrody akustyczne, funkcjonalne i pełne potencjału, są domeną naszej aktywności. Zrealizowane przez APM s.c. projekty, o niestandardowym stopniu trudności, stanowią o rozwoju naszej firmy.

        Powierzone APM s.c. projekty, realizowane są przez zespół ludzi z doświadczeniem, znających gruntownie produkt, aktywnych i dynamicznych. Ściany przesuwne stanowią 100% naszego obrotu. Brak dywersyfikacji w naszej produkcji i związanych nierozerwalnie  z nimi  usługami to wyznacznik jakości jaką dajemy naszym Klientom. Jako jedyna firma w tej branży dysponujemy trzema etatowymi, stałymi co do składu, zespołami monterów co decyduje o skuteczności i elastyczności naszych działań. Stosujemy tylko profesjonalne maszyny i narzędzia. Materiały do produkcji pochodzące od najlepszych dostawców, w rękach doświadczonego personelu pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu  pod względem estetycznym i technicznym / osiągane wartości wskaźników Rw, R’A1, EI, wskaźnika oddziaływania ognia na systemową ścianę mobilną /.

          Wyniki, dziesiątek, pomiarów terenowych jakim były poddane przegrody z wbudowanymi przez firmę APM s.c. Andrzej Iwański, Adam Rydzewski ścianami typu KONCEPT P 100 są namacalnym dowodem ich jakości. Uzyskane wartości wskaźników R’A1 stawiają nasze realizacje w wąskiej grupie mogących sprostać aktualnie obowiązującej normie PN-B-02151-4:2015-6. Dwa tysiące zrealizowanych projektów, przekładających się na liczbę ponad czterech tysięcy zamontowanych ścian przesuwnych, ukształtowały techniczne i organizacyjne doświadczenie  pracowników i kadry zarządzającej APM s.c. gwarantując spełnienie oczekiwań naszych Klientów.

APM s.c. A. Iwański, A.Rydzewski

to niezawodny partner na  każdym  etapie  inwestycji budowlanej.

Odwiedź naszą siedzibę

sprawdź lokalizację