O nas

      

         APM s.c. Andrzej Iwański, Adam Rydzewski  to renomowana firma działająca z powodzeniem od 1999 roku na krajowym rynku projektów inwestycyjnych w zakresie wyposażania przestrzeni komercyjnych w nowoczesne rozwiązania znane pod potoczną nazwą jako ściany przesuwne. Wspólnikami w firmie są absolwent Wydziału MEiL tj. Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa spec. lotnictwo Politechniki Warszawskiej i absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Droga jaką przebyliśmy, od małej usługowej firmy  do producenta ścian przesuwnych klasy PREMIUM, ukształtowała nasz sposób postrzegania wymagań rynku. Zrealizowane przez APM s.c.  projekty o niestandardowym stopniu trudności stanowią o konsekwentnym rozwoju naszej firmy.

              Pozytywne wyniki akustycznych pomiarów powykonawczych i Krajowa Ocena Techniczna obowiązująca bezwarunkowo od 01.01.2021, pierwsza w Polsce dla ścian przesuwnych, są namacalnym dowodem bezkompromisowej jakości naszych wyrobów.  Trzy tysiące zrealizowanych projektów, przekładających się na ponad sześć tysięcy zamontowanych ścian przesuwnych, ukształtowały techniczne i organizacyjne doświadczenie  pracowników i kadry zarządzającej APM s.c. gwarantując spełnienie oczekiwań naszych Klientów i Firm Partnerskich.

             Ściany przesuwne, będące wyrobem budowlanym, stanowią 100% naszego obrotu.  Jako jedyna firma w tej branży dysponujemy kilkoma, stałymi co do składu, zespołami doświadczonych monterów co decyduje o skuteczności i elastyczności naszych działań. Stosujemy tylko profesjonalne maszyny i narzędzia. Materiały do produkcji pochodzące od najlepszych dostawców, a w rękach doświadczonej załogi pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu  pod względem estetycznym i technicznym.

          Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

 

Odwiedź naszą siedzibę
sprawdź lokalizację