O nas

      

         APM s.c. Andrzej Iwański, Adam Rydzewski  to firma o polskim rodowodzie  działająca z powodzeniem od 1999 roku na krajowym rynku projektów inwestycyjnych w zakresie wyposażania przestrzeni komercyjnych w nowoczesne rozwiązania znane pod potoczną nazwą jako ściany przesuwne. Wspólnikami w firmie są absolwent Wydziału MEiL tj. Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa spec. lotnictwo Politechniki Warszawskiej i absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Droga jaką przebyliśmy, od małej usługowej firmy  do producenta ścian przesuwnych klasy PREMIUM, ukształtowała nasz sposób postrzegania wymagań rynku. Zrealizowane przez APM s.c.  projekty o niestandardowym stopniu trudności stanowią o konsekwentnym rozwoju naszej firmy.

              Krajowa Ocena Techniczna obowiązująca bezwarunkowo od 01.01.2021, pierwsza w Polsce dla ścian przesuwnych,  i pozytywne wyniki akustycznych pomiarów powykonawczych są  namacalnym dowodem bezkompromisowej jakości naszych wyrobów.  Trzy i pół tysiąca zrealizowanych projektów, przekładających się na ponad osiem tysięcy zamontowanych ścian przesuwnych, ukształtowały techniczne i organizacyjne doświadczenie  pracowników i kadry zarządzającej APM s.c. gwarantując spełnienie oczekiwań naszych Klientów i Firm Partnerskich.

             Ściany przesuwne, będące wyrobem budowlanym, stanowią 100% naszego obrotu.  Jako jedyna firma w tej branży dysponujemy etatowymi zespołami doświadczonych monterów co decyduje o skuteczności i elastyczności naszych działań. Stosujemy tylko profesjonalne maszyny i narzędzia. Materiały do produkcji pochodzące od najlepszych dostawców, a w rękach doświadczonej załogi pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu  pod względem estetycznym i technicznym.

        

  Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

Odwiedź naszą siedzibę
sprawdź lokalizację